Erdem Kaya Patent

ERDEM KAYA PATENT'TEN RENKLİ ETKİNLİK

ERDEM KAYA PATENT’TEN RENKLİ ETKİNLİK
ERDEM KAYA PATENT'TEN RENKLİ ETKİNLİK

Türkiye'nin Fikri ve Sınaî Mülkiyet Hakları alanında lider şirketleri arasında yer alan Erdem Kaya Patent ve Danışmanlık A.Ş yöneticileri ve çalışanları geleneksel yıl sonu etkinliğinde bir araya geldi.

Bey Konağı'nda düzenlenen etkinliğe şirket çalışanları katıldı. Organizasyonun başlangıcında kısa bir konuşma yapan Genel Müdür Erdem Kaya, her yılın sonunda mutlaka tüm çalışanlarla bir araya geldiklerini ifade etti.Kaya "İş stresinden uzaklaşmak, çalışanlarımızın arasındaki iletişimi ve aidiyet hissini güçlendirmek amacı ile geleneksel etkinlikler yapmaya gayret gösteriyoruz. Çalışanlarımızın mutluluğu bizim kurumsal aidiyet duygumuzu üst seviyelere taşıyor. Onlar mutlu olurlarsa başarılı insan kaynağını da sağlamış oluyoruz. Yüksek kalitede ve katma değeri olan işler ortaya çıkıyor. Her zaman daha iyisini yapmak için çaba gösteren bir ekibe sahibiz ve bu ekiple bir arada olmaktan büyük keyif alıyorum.  2019 yılının da bu anlamda daha da güzel devam edeceğine inanıyorum" diye konuştu.

Yıl içerisinde yoğun bir emek harcayan Erdem Kaya Patent çalışanları, gerçekleştirilen etkinlikte bir arada olmanın ve keyifli anlar geçirmenin mutluluğunu yaşadı.