Erdem Kaya Patent

Erdem Kaya Patent Bak Ambalaj’da "Patent Bilinçlendirme Eğitimi"’nde

Erdem Kaya Patent Bak Ambalaj’da "Patent Bilinçlendirme Eğitimi"’nde
Erdem Kaya Patent Bak Ambalaj’da "Patent Bilinçlendirme Eğitimi"’nde!
Erdem Kaya Patent Danışmanlık A.Ş. ülkemize değer katan Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına patent eğitimleri vermeye devam ediyor.
Türkiye’nin mükemmellik ödülü sahibi ambalaj firması Bak Ambalaj, Bakioğlu Holding olarak bünyesindeki firmaları ile Erdem Kaya Patent’ten eğitim aldı. 5 Eylül’de Bak Ambalaj’ın İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında gerçekleştirilen patent bilinçlendirme eğitimine Bakioğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren dört firması katılım sağladı. Eğitimde patent uzmanı eğitimi ile ilgili ilk modül olan temel kavramlar verildi.
Avrupa Patent Vekili ve Eğitimci Erdem Kaya tarafından verilen eğitimde;  yenilikçi, kaliteli ve çevreci yaklaşımı ile dikkat çeken sektörün lider kuruluşlarından  Bak Ambalaj patent konusundaki bilgilerini yeniledi. Yoğun katılımla gerçekleştirilen eğitimde teknik bilgilerin yanı sıra uygulamalara ilişkin örneklemelerde bulunuldu. Marka ve Patent Vekili ve Avrupa Patent Vekili olan Erdem Kaya tarafından verilen eğitimlerde etkin bir paylaşım ortamı sağlanırken interaktif ortamda sorular yanıtlandı.
Uluslararası değerlendirme otoritelerince (Legal500, WTR, Managing IP) Türkiye’nin en iyi patent ofisleri arasında gösterilen Erdem Kaya Patent A. Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten ve aynı zamanda Patent konusunda hukuk bilirkişiliği yapan Erdem Kaya;  patent uzmanlık eğitimlerine güncel konular ışığında devam ediyor.