Erdem Kaya Patent

Erdem Kaya Patent Ekol Lojistik’te 2. Patent Eğitim Programı’nda!

Erdem Kaya Patent Ekol Lojistik’te 2. Patent Eğitim Programı’nda!
Fikri haklar; marka, patent, tasarım, telif hakları alanında hizmet veren güçlü patent firması Erdem Kaya Patent’in Ekol Lojistik firmasına 2. patent eğitimi programı gerçekleştirildi.

Avrupa iş ödülleri ulusal şampiyonlarından biri olan ve Avrupa’da en hızlı yayılan Türk lojistik şirketi unvanına sahip Ekol Lojistik firmasının 2. patent eğitimi geçtiğimiz günlerde Ekol Lojistik çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Eğitimde patent konusunda teknik bilgilerin yanı sıra uygulamalara ilişkin örneklemelerde bulunuldu. Marka ve Patent Vekili ve Avrupa Patent Vekili olan Erdem Kaya tarafından verilen eğitimlerde etkin bir paylaşım ortamı sağlanırken interaktif ortamda sorular yanıtlandı.

Uluslararası değerlendirme otoritelerince (Legal500, WTR, Managing IP) Türkiye’nin en iyi patent ofisleri arasında gösterilen Erdem Kaya Patent A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten ve aynı zamanda Patent konusunda hukuk bilirkişiliği yapan Erdem Kaya; patent uzmanlık eğitimlerine güncel konular ışığında devam ediyor.