Erdem Kaya Patent

Kapadokya Uluslararası IP Günleri Başlıyor

Kapadokya Uluslararası IP Günleri Başlıyor
Kapadokya Uluslararası IP Günleri Başlıyor

Teknoloji transferinin temeli olan Fikri/Sınai Mülkiyet Hakları konularının derinlemesine irdeleneceği, 6769 Sayılı yeni Sınai Mülkiyet Kanununun getirdiği yeniliklerin Teknoloji Transfer Ofisleri (TTO) açısından değerlendirileceği ve iyi uygulama örneklerinin anlatılacağı “Kapadokya Uluslararası IP Günleri” Erciyes Teknopark tarafından 14 - 16 Eylül 2017 tarihleri arasında Ürgüp’te düzenlenecek.

Genel Müdürümüz Erdem Kaya da etkinlikte panelist olarak yer alacak. 6769 Sayılı yeni Sınai Mülkiyet Kanunu ile Marka, Patent, Coğrafi İşaret, Tasarım  alanlarına getirilen yenilikler ve değişiklikler hakkında değerlendirmelerde bulunacak olan Kaya, ayrıca TTO'ların patent başvurusu ve tescil sürecinde hizmet veya danışmanlık aldığı patent vekillerinin, TTO ve üniversitelerle yaşadıkları temel problemler, çözüm önerileri ve TTO’lardan beklentileri hakkındaki görüşlerini de katılımcılarla paylaşacak.

Türk Patent ve Marka Kurumu, Texas A&M University, EPO (European Patent Office), European IPR Helpdesk ve Lexis-Nexis gibi uluslararası kurum ve kuruluşların desteklediği Kapadokya IP Günleri 2017’nin ilk iki günü konferans, panel ve çalıştay şeklinde olup, son gün Kapadokya turu ile tamamlanacak.

Ayrıca etkinlik boyunca Erdem Kaya Patent standımızı ziyaret ederek konu ile ilgili yetkili danışmanlarımızdan fikri ve sınai mülkiyet ile ilgili merak ettikleriniz hakkında birebir yanıtlar alabilirsiniz.

Etkinliğin detayları için tıklayınız: http://kapadokyaip.erciyesteknopark.com/