Erdem Kaya Patent

ERDEM KAYA PATENT AİLESİ ‘YAZA VEDA’ ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

ERDEM KAYA PATENT AİLESİ ‘YAZA VEDA’ ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU
ERDEM KAYA PATENT AİLESİ ‘YAZA VEDA’ ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Erdem Kaya Patent Danışmanlık A.Ş. gerçekleştirdiği kahvaltı organizasyonu ile yaza veda etti. Yeni dönem için güç depoladıklarını söyleyen Genel Müdür Erdem Kaya, takım ruhu ile müvekkillerine en iyi hizmeti vermeye devam edeceklerini söyledi.

Erdem Kaya Patent Danışmanlık A.Ş. personeli, yoğun geçen iş temposunun stresini bir araya geldikleri yaza veda etkinliğiyle attı. Kahve Beyaz Restaurant’ta düzenlenen ve oldukça keyifli geçen kahvaltıya tüm personel aileleriyle birlikte katıldı.

Etkinlik sonunda kısa bir değerlendirme konuşması yapan Genel Müdür Erdem Kaya "Şirket olarak her zaman birlik ve beraberliğe büyük önem veriyoruz. Çalışanlarımızın birbirlerini daha iyi tanımalarını ve tam bir ekip olabilmelerini sağlamak adına bu tür organizasyonlar yapmaya özen gösteriyoruz. İş ortamının yoğunluğu ve stresinden uzak çok daha rahat ortamlarda yapılan organizasyonlar ekip ruhunu daha da pekiştiriyor. Değerli katkıları için herkese çok teşekkür ederim. Burada yakaladığımız takım ruhunu müvekkillerimize daha iyi hizmet vermek için kullanacağız" dedi.