Erdem Kaya Patent

PATENT BAŞVURULARI ORMANA DÖNÜŞTÜ

PATENT BAŞVURULARI ORMANA DÖNÜŞTÜ
PATENT BAŞVURULARI ORMANA DÖNÜŞTÜ

Türkiye’nin önde gelen patent kuruluşlarından birisi olan Erdem Kaya Patent, yapılan her patent başvurusu için müvekkilleri adına bir fidan bağışında bulundu. 2015 yılından itibaren aralıksız devam eden başvurular toplam bin fidanın ağaca dönüşmesini sağladı.

Erdem Kaya Patent tarafından başlatılan “Her Patent Başvurusuna Bir Fidan” projesi gün geçtikçe büyüyor. Çözüm ortağı oldukları müvekkillerinin patentlerini koruma altına alan Erdem Kaya Patent, yapılan her patent başvurusu için TEMA’ya bir fidan bağışında bulundu. Bu projenin 2015’ten bu yana aralıksız sürdürülmesiyle birlikte Erdem Kaya Patent tarafından TEMA’ya yapılan fidan bağışı sayısı bine ulaştı.

Hizmet odaklı bir anlayışın yanı sıra sürdürülebilir sosyal sorumluluk projelerine de ağırlık verdiklerini söyleyen Genel Müdür Erdem Kaya; “Ülkemizde patent farkındalığı gün geçtikçe artıyor. Bu sayede patent başvurularında da ciddi bir artış söz konusu oldu.  Bizde müvekkillerimiz adına hazırladığımız her patent başvurusu için yine onlar adına bir fidan bağışında bulunarak örnek olacak bir sosyal sorumluluk projesini başlattık. Yüzlerce fidanı toprakla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Fidanlarımız zaman içerisinde adeta yeşererek bir ormana dönüştü.  Ülkemize hem ekonomik hem de ekolojik bir zenginlik katmak istiyoruz. Müvekkillerimizden çok güzel dönüşler alıyoruz. TEMA Vakfı’na da böylelikle bir katkımız oluyor. Bizlere güvenen tüm müvekkillerimize ayrıca bu anlamlı çalışmaya katkı sağladıkları için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.