Erdem Kaya Patent

ERDEM KAYA PATENT EN İYİLER LİSTESİNDE

ERDEM KAYA PATENT EN İYİLER LİSTESİNDE
ERDEM KAYA PATENT EN İYİLER LİSTESİNDE

Patent ve marka danışmanlığı alanında sektörün önde gelen kurumlarından olan Erdem Kaya Patent, marka hukuku alanında uluslararası faaliyet gösteren itibarı yüksek bağımsız platform World Trademark Review (WTR) tarafından en iyiler sıralamasında gösterildi.

Önceki yıllarda da bu listede yer almayı başaran Erdem Kaya Patent, WTR’nin hazırladığı ‘The world's leading trademark professionals 2018’ (Dünya’nın Lider Marka Profesyonelleri) listesinde bir kez daha yer aldı. Erdem Kaya Patent Marka-Tasarım Bölümü Yöneticisi Av. Ahu Güneyli de, daha önceki yıllarda olduğu gibi 2018 listesinde de bu alandaki en yetkin uzmanlar arasında yer aldı.

LİSTE REFERANS KABUL EDİLİYOR

WTR tarafından her yıl yayınlanan liste dünya genelinde önemli bir geçerliliğe sahip. Dünya çapında her ülkenin en iyi marka profesyonellerini sıralayan liste, farklı ülkelerden vekil seçimi yaparken de referans olarak alınabiliyor. 


Detaylar için tıklayınız: http://www.worldtrademarkreview.com/wtr1000/Rankings/Detail.aspx?g=adc49ee9-3088-4526-97a5-5da928ae4e0c