Erdem Kaya Patent

BİZ KİMİZ

Hakkımızda

Hakkımızda

Erdem Kaya Patent firması fikirlerin değerlere dönüşmesi sürecine en üst seviyede katkı koyabilmek için deneyimli profesyonellerden oluşan ekibiyle müvekkillerine hizmet veriyor.

Erdem Kaya Patent Danışmanlık A.Ş. sektörde 15 yıla yakın bir süredir faaliyet göstermekte olan Marka-Patent Vekili ve Avrupa Patent Vekili Erdem Kaya tarafından kurulmuş olup Türkiye’nin birçok köklü kurumuna Fikri Haklar (marka, patent, tasarım, telif hakları) alanında hizmet vermektedir. Müvekkillerinden bazıları her yıl Türkiye’nin en çok patent ve marka başvurusu yapan ilk 10 firması arasında yer almaktadır.

Erdem Kaya Patent İstanbul ve Bursa ofislerinde konusunda başarılı ve deneyimli, bazıları Türkiye çapında tanınan Patent ve Marka Vekilleri, Avrupa Patent Vekilleri ve Avukatların da yer aldığı profesyonel bir ekip ile hizmet vermektedir. Patent vekilleri; elektronikten kimyaya kadar geniş bir yelpazeye yayılan teknik alanlarda lisans ve lisans üstü eğitimi almış profesyonellerden oluşmaktadır. 

Bazıları hukuk kökenli olan Marka Vekilleri ise Türkiye’nin birçok tanınmış markasının yurtiçi ve yurtdışında etkin şekilde korunması görevini başarıyla yürütmektedir. 

Fikri ve Sınai Haklar alanında uzun yıllar sektörde tecrübe edinmiş ve aktif bilirkişilik rolünü de üstlenen Erdem Kaya Patent Avukatları ise müvekkillerinin bu alandaki her türlü hukuki sorununa cevap verebilecek bilgi ve donanıma sahiptir. 

Legal500, WTR, Managing IP gibi hukuk alanındaki birçok bağımsız, saygın değerlendirme kuruluşu Erdem Kaya Patent firmasının profesyonellerini Fikri Haklar Hukuku alanında Türkiye’nin en iyileri arasında göstermektedir. 

Erdem Kaya Patent’in kullandığı dünya standartlarındaki yazılım ve sistem altyapısı sayesinde, binlerce dosya sorunsuz şekilde takip edilebilmekte, böylelikle insan kaynaklı hatalardan doğacak hak kayıplarının da önüne geçilebilmektedir. 

Kendisi de Legal 500 tarafından Türkiye’nin en iyi patent vekilleri arasında gösterilen Erdem Kaya; ulus olarak Dünya’da daha fazla söz sahibi olabilmek ve toplum refahının yükselmesi için iyi fikirlere ihtiyaç olduğunu, ancak bu iyi fikirler etkin bir şekilde hukuki olarak korunamazsa istenen katma değerin asla sağlanamayacağına inanıyor. Bu inanç ve hedefle çalışan Erdem Kaya Patent firması iyi fikirlerin hem fikrin sahibi hem de ülkemiz için önemli değerler haline dönüşmesi sürecine en üst seviyede katkı koyabilmek için müvekkillerine hizmet veriyor.
 
VİZYONUMUZ


Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları alanında müvekkillerine ve paydaşlarına kattığı değer ile Türkiye'de en çok çalışılmak istenen çözüm ortağı olmak


MİSYONUMUZ


Erdem Kaya Patent; Ulusal ve uluslararası platformda Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları alanında tüm müvekkilerive diğer paydaşları için adil, etik, saygın ve tavsiye edilen bir çözüm ortağı olmakla birlikte ülkemizin fikri değerlerinin korunmasına etkili şekilde katkı sağlamaktadır.


DEĞERLERİMİZ


*Etik değerlere bağlıyız.
*Güvenilir ve samimiyiz.
*Alçakgönüllüyüz.
*Paydaşlarımıza değer katarız.
*İşimizi milli mesele olarak algılar, severek yaparız.
*Bilgi derinliğine önem veririz, yeniliklere ve öğrenmeye açığız.
*Müvekkil ve çalışanlarımıza bağlıyız.
*Sürdürülebilir iş ilişkilerine önem veririz.


DEĞER ÖNERMEMİZ


Müvekkillerimizin inovasyon ekosisteminin daha etkin bir oyuncusu olmasını sağlamak, müvekkillerin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek en doğru yol haritasını sunmak ve uzun soluklu stratejik çözüm ortağı olmak