Erdem Kaya Patent

BİZ KİMİZ

Hakkımızda

Hakkımızda

Erdem Kaya Patent firması fikirlerin değerlere dönüşmesi sürecine en üst seviyede katkı koyabilmek için deneyimli profesyonellerden oluşan ekibiyle müvekkillerine hizmet veriyor.

Erdem Kaya Patent Danışmanlık A.Ş. sektörde 15 yıla yakın bir süredir faaliyet göstermekte olan Marka-Patent Vekili ve Avrupa Patent Vekili Erdem Kaya tarafından kurulmuş olup Türkiye’nin birçok köklü kurumuna Fikri Haklar (marka, patent, tasarım, telif hakları) alanında hizmet vermektedir. Müvekkillerinden bazıları her yıl Türkiye’nin en çok patent ve marka başvurusu yapan ilk 10 firması arasında yer almaktadır.

Erdem Kaya Patent İstanbul ve Bursa ofislerinde konusunda başarılı ve deneyimli, bazıları Türkiye çapında tanınan Patent ve Marka Vekilleri, Avrupa Patent Vekilleri ve Avukatların da yer aldığı profesyonel bir ekip ile hizmet vermektedir. Patent vekilleri; elektronikten kimyaya kadar geniş bir yelpazeye yayılan teknik alanlarda lisans ve lisans üstü eğitimi almış profesyonellerden oluşmaktadır. 

Bazıları hukuk kökenli olan Marka Vekilleri ise Türkiye’nin birçok tanınmış markasının yurtiçi ve yurtdışında etkin şekilde korunması görevini başarıyla yürütmektedir. 

Fikri ve Sınai Haklar alanında uzun yıllar sektörde tecrübe edinmiş ve aktif bilirkişilik rolünü de üstlenen Erdem Kaya Patent Avukatları ise müvekkillerinin bu alandaki her türlü hukuki sorununa cevap verebilecek bilgi ve donanıma sahiptir. 

Legal500, WTR, Managing IP gibi hukuk alanındaki birçok bağımsız, saygın değerlendirme kuruluşu Erdem Kaya Patent firmasının profesyonellerini Fikri Haklar Hukuku alanında Türkiye’nin en iyileri arasında göstermektedir. 

Erdem Kaya Patent’in kullandığı dünya standartlarındaki yazılım ve sistem altyapısı sayesinde, binlerce dosya sorunsuz şekilde takip edilebilmekte, böylelikle insan kaynaklı hatalardan doğacak hak kayıplarının da önüne geçilebilmektedir. 

Kendisi de Legal 500 tarafından Türkiye’nin en iyi patent vekilleri arasında gösterilen Erdem Kaya; ulus olarak Dünya’da daha fazla söz sahibi olabilmek ve toplum refahının yükselmesi için iyi fikirlere ihtiyaç olduğunu, ancak bu iyi fikirler etkin bir şekilde hukuki olarak korunamazsa istenen katma değerin asla sağlanamayacağına inanıyor. Bu inanç ve hedefle çalışan Erdem Kaya Patent firması iyi fikirlerin hem fikrin sahibi hem de ülkemiz için önemli değerler haline dönüşmesi sürecine en üst seviyede katkı koyabilmek için müvekkillerine hizmet veriyor.
 
VİZYONUMUZ
 
Fikri ve Sınai Mülkiyet hakları alanında müvekkillerine ve paydaşlarına kattığı değer ile Türkiye’de en çok çalışılmak istenen çözüm ortağı olmak

MİSYONUMUZ
 
Erdem Kaya Patent Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları alanında tüm müvekkillere ve diğer paydaşlara, ulusal ve uluslararası platformda bir çözüm ortağı olmakta birlikte; ülkemizin fikri değerlerinin korunmasına etkili şekilde katkı sağlamaktadır.

DEĞERLERİMİZ

*Etik değerlere bağlıyız.
*Güvenilir ve samimiyiz.
*Alçakgönüllüyüz.

 
DEĞER ÖNERMEMİZ
 
Çalışanlarımıza;

“Yaşam Boyu Yetkinlik” hizmeti ile ömür boyu istihdam değerlendirme fırsatı sunuyor,

Hissedarımıza;

"Kurumsal Yönetim Modeli" uygulamalarının şirkete entegrasyonunu ile kar ve performans optimizasyon fırsatını sağlıyor,

Tedarikçi ve İş Birliklerimize;

Müşteri ve kaynak portföyünün ortak kullanım fırsatını sunuyor,

Topluma;

Fikri Ve Sınai Mülkiyet Hakları ile ilgili fikirlerini ortaya koyma ve koruma fırsatı veriyor,

Müvekkillerimize;

Fikri Ve Sınai Mülkiyet Hakları alanında uçtan uca kapsamlı bir hizmet alma fırsatı sunuyoruz.

SÖZ VERİYORUZ !

Erdem Kaya Patent olarak;

Paydaşlarımıza değer katacağımıza,

İşimizi 'Milli Mesele' olarak algılayıp severek yapacağımıza,

Bilgi derinliğine önem vereceğimize,

Yeniliklere ve öğrenmeye açık bir şirket olacağımıza,

Sürdürülebilir iş ilişkileri ile sektörümüzde katma değer oluşturacağımıza söz veriyoruz.